Teslimat

·  Lensleriniz orijinal kutuları içerisinde "ARAS ve YURTİÇİ " kargo aracılığı ile 12 ile 48 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Yurtiçi siparişleriniz ücretsiz teslim edilir .Herhangi bir ücret talep edilmez. 

·  Havale ve EFT ile yapacağınız siparişler, ödeme bilgilerinizin teyit edilmesinden sonra işleme alınacak ve teslimat süresi bununla başlayacaktır. Açıklama kısmına sipariş sırasında size verilen sipariş numaranızı yazınız . 

 

·  Teslimat için belirli bir saat dilimi yoktur. Stoklarımızda bulunmayan ürünler sebebiyle bir gecikme durumunda sizinle irtibat kurulacak, teslimat süresi bildirilecektir.

 

·  Teslimatta problemle karsılaşmamanız için vereceğiniz adres ve telefon bilgilerinin doğruluğundan lütfen emin olun. Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. 

 

.   Hızlı teslimatİstanbul içi avrupa yakası belirli ilçelere aynı gün teslimat sağlanmaktadır. Teslimat süreci stok ve yoğunluk durumuna göre değişiklik gösterebilir. 

      

·  ÖNEMLİ: Teslimat' ta nakit ödeme seçeneğinde, Kargo taşıma ücreti dışında, Kapıda tahsilatlı ödeme hizmet bedeli alınmaktadır. Türkiye'de kargo şirketlerinin tamamı, gönderici adına tahsilat yaptıklarında bu hizmeti ücretli olarak gerçekleştirirler.  Kargolarınızı ücretsiz olarak göndermemize rağmen, kapıda ödeme seçeneğinde kargo firmaları tarafından artı bir ücret alınmaktadır.