Lens Nasıl Takılır?

Lens kabından lensi avucumuzun içine alarak işaret parmağımızın üstüne çanak şeklinde yerleştiriyoruz.Nemli, temiz ve doğru yöne bakıp bakmadığını kontrol ediyoruz. Lensin kenarları dışa doğru ise lens yanlış yönde demektir, çanak şekilde olmalıdır. Orta parmağımız ile alt göz kapağını aşağıya çekerken üst göz kapağını da diğer elimizle yukarı doğru çekiyoruz. Bu hareket kırpma refleksi oluştuğunda lensin takılmasını kolaylaştıracaktır. İşaret parmağımızla lensi alt göz kapağının üstüne hafifçe yerleştirerek gözümüzü kırpıp lensin yerine oturmasını sağlıyoruz. Göz kapağımızın üstünden masaj yaparak lensin yerine oturtup, oluşabilecek batma hissi ve bulanık görmenin önüne geçiyoruz.

Neden Solotica?

Solotica renkli lensleri boyama tekniği ve hammaddesi ile diğer renkli lenslerden ayrılmış dünyada adını söz ettiren lens markasıdır.Renk alternatifleri ve gözde duruşu muazzam bir renkli lens olmakla birlikte kısa süreli ve uzun süreli kullanım alternatifleri vardır. Kendi gözlerini kadar doğal renkli lens arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Uyurken Solotica Lens Takılır mı?

Diğer üretilen renkli lens markalarında olduğu gibi Solotica renkli lensi ile uyumamanız gerekir.Renkli lenslerde gözde kalabilme özelliği yoktur.

Solotica'nın Farkı Nedir?

Solotica diğer renkli lenslerden boyama tekniği ve kalitesi ile ayrılmaktadır.Geniş bir renk yelpazesine sahip olmakla birlikte renk seçenekleri gözde duruşu itibari ile çok doğal bir renkli lenstir.

Solotica’nın kullanım süresi nedir?

Solotica renkli lensleri solflex kısa süreli 3 aya kadar kullanılabilen, hidrocor,natural colors ve hidrocharme serileri bir yıla kadar kullanılabilen renkli lensleridir.

En yakın solotica şubesi nerededir?

Sitemizden göndereceğiniz form tarafımıza ulaştığında sizi en yakın solotica şubemize yönlendirebiliriz.